O nas

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Eskulap rozpoczął swoją działalność w lutym 2004 roku. Objął on podstawową opieką zdrowotną ponad 24 tysiące dotychczasowych podopiecznych Miejskiego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Starachowicach oraz około 4 tysiące uczniów w szkołach podstawowych, gimnazjach i szkołach średnich.

Został  utworzony przez Stowarzyszenie „Eskulap” w celu przejęcia od Starostwa Powiatowego w Starachowicach zadania własnego, jakim jest promocja i ochrona zdrowia. Pozwoliło to na poprawienie jakości usług medycznych świadczonych przez przychodnie rejonowe i utrzymanie wykwalifikowanego personelu, który liczy ponad 50 osób.

Nasze usługi oferujemy pacjentom w dwóch przychodniach na terenie Starachowic:

•    przy ulicy Kilińskiego 24
•    przy ulicy Murarskiej 14

W budynku przychodni przy ulicy Murarskiej mieści się nasze biuro.

`` Stowarzyszenie jest apolitycznym, dobrowolnym, samorządnymi trwałym zrzeszeniem o celach niezarobkowych. (...) Głównymi celami statutowymi Stowarzyszenia jest zapewnienie ludności świadczeń zdrowotnych, poszukiwanie nowych inicjatyw oraz pozyskiwanie do nich ludzi w celu nieustannego podnoszenia standardów świadczenia usług medycznych``.

Co składa się na nasz sukces?

 • RZETELNY I FACHOWY
  PERSONEL

 • DOGODNA LOKALIZACJA
  NASZYCH PRZYCHODNI

 • CIĄGŁE DĄŻENIE DO DOSKONALENIA SWOICH
  USŁUG POPARTE CERTYFIKATEM JAKOŚCI ISO

 • DOŚWIADCZENI I UZNANI
  LEKARZE

Nasi Lekarze

Certyfikat Jakości ISO

Już od 2008 roku możemy poszczycić się posiadaniem Certyfikatu Jakości ISO 9001.  Oznacza to, że usługi świadczone przez  nas w zakresie: podstawowej opieki medycznej, specjalistycznej opieki medycznej, stomatologii, pracowni RTG są zgodne z norami, których standardy określa Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna zatwierdzona przez Polskie Centrum Akredytacji. Uzyskanie certyfikatu ISO jest jednoznaczne z najwyższa jakością świadczonych usług. Cieszymy się, że możemy ją zagwarantować Naszym Pacjentom każdego dnia.